Series
Ratings
154
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0