Movies
Ratings
254
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
HungerRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0