Series
Ratings
89
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 2.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0