Movies
Ratings
213
Zootopia 2Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WishRated ★ 2.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 3.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
BLUE GIANTRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0