Series
Ratings
159
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0