Movies
Ratings
708
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
NonnasRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 2.5
HitchRated ★ 2.5
JaneRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
PreciousRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5