Titles you rated
Animal BabiesRated ★ 5.0
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Sengoku Basara 2Rated ★ 4.0
Sengoku BasaraRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 5.0
Black LagoonRated ★ 5.0
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0- Rosen MaidenRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 5.0
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 4.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 5.0