Titles you rated
The BequeathedRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
S: The Last PolicemanRated ★ 1.0
DexterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Love ShuffleRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0