Series
Ratings
276
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 5.0- Patlabor: The New FilesRated ★ 3.5
Patlabor: The TV SeriesRated ★ 3.5
Patlabor: The Mobile PoliceRated ★ 3.5
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 5.0
Mushi-ShiRated ★ 5.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 5.0- Fate/Kaleid Liner PRISMA ILLYA 3rei!Rated ★ 3.0
In/SpectreRated ★ 3.5
We Never Learn: BokuBen Season 2Rated ★ 2.5
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 5.0
Maid Sama!Rated ★ 4.5
BlassreiterRated ★ 3.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 2.5
HellsingRated ★ 5.0- Neuro: Supernatural DetectiveRated ★ 3.5
Love TyrantRated ★ 2.5
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 3.0
Tenchi Muyo! War on GeminarRated ★ 2.5