Movies
Ratings
143
The Beauty InsideRated ★ 4.5
LockoutRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 0.5
HelplessRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
SpyRated ★ 0.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5