Series
Ratings
239- EuphoriaRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.0
YouRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 5.0
Skam France Season 1Rated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5