Series
Ratings
175
CelebrityRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.5
S LineRated ★ 1.5
The Art of SarahRated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0