Series
Ratings
360- 태풍상사Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
The MatchmakersRated ★ 3.0
When the Stars GossipRated ★ 1.5- 우리 마을 똥강아지Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Housewife's RebellionRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Sons and DaughtersRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
EveRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The AuditorsRated ★ 3.5