Movies
Ratings
1217
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
Karate Kid: LegendsRated ★ 3.0
Black BagRated ★ 4.0
Crime 101Rated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The Naked GunRated ★ 3.0
Good FortuneRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Running ManRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The WindRated ★ 3.5