Movies
Ratings
15
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0