Movies
Ratings
139
The Man from EarthRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 0.5
Castaway on the MoonRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 4.0