Series
Ratings
29- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 1.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 1.0