Titles you rated
The LegendRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
JumongRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Mr. BackRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 2.0