Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Tales of the BizarreRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0- 스피드왕 번개Rated ★ 3.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 2.5- 유희왕 1기Rated ★ 1.5
- 꼬비꼬비 2기Rated ★ 3.5
- Koby-KobyRated ★ 3.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 3.0- Dragon LeagueRated ★ 3.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 3.0- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 2.0
- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 3.5
Madö King GranzörtRated ★ 3.5- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 3.0
FLCLRated ★ 0.5
Battle Athletes VictoryRated ★ 3.5- 勇者王ガオガイガーRated ★ 3.0