Movies
Ratings
56
The MaskRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 1.0
Cold EyesRated ★ 2.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 2.0