Series
Ratings
330
The Art of SarahRated ★ 1.5
As You Stood ByRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Nine PuzzleRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 2.0
DisclaimerRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.0