Movies
Ratings
50
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 2.5
FluRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0