Series
Ratings
46
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0