Movies
Ratings
68
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.5