Titles you rated
Age of WarriorsRated ★ 4.0- Eun ShilRated ★ 4.0
Your Neighbor's WifeRated ★ 3.0
The Women's RoomRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Only LoveRated ★ 2.5
Heading to the GroundRated ★ 2.0
The Great SeerRated ★ 3.0
The Great MerchantRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0- RNARated ★ 5.0
RobberRated ★ 4.0
Swallow the SunRated ★ 4.0
Fantasy TowerRated ★ 3.0
Strongest Chil-wooRated ★ 4.0
The Thorn BirdsRated ★ 4.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
Strike LoveRated ★ 3.0