Series
Ratings
149
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5