Series
Ratings
55
The Good PlaceRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 1.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Too Hot to HandleRated ★ 0.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Tuca & BertieRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0- Kakegurui ××Rated ★ 2.0
KakeguruiRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.0