Titles you rated
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 1.0
MaskRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
Protect the BossRated ★ 2.0