Movies
Ratings
14
War of the ArrowsRated ★ 4.5
King of BeggarsRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0- The ScamRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0- Food ChainRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0