Titles you rated
Princess HoursRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0