Series
Ratings
91
The BlacklistRated ★ 4.5
GothamRated ★ 5.0
The Good CopRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 3.5
L.A.'s Finest Season 2Rated ★ 4.0
L.A.'s Finest Season 1Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0