Titles you rated
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Steel Troops Season 2Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0