Series
Ratings
32
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5