Movies
Ratings
237
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 1.0
Fantastic FourRated ★ 1.5
CrankRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0