Movies
Ratings
20
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5