Movies
Ratings
425
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
CallRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 2.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 0.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Free GuyRated ★ 0.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0