Series
Ratings
41- The Lost RoomRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0