Series
Ratings
303
OverlordRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 1Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅴ Season 5Rated ★ 3.5- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 2Rated ★ 3.5
Hi Score GirlRated ★ 2.5
Hi Score GirlRated ★ 2.5
Sengoku YoukoRated ★ 2.5
Sengoku YoukoRated ★ 3.0
Babanba Banban VampireRated ★ 3.0
The White Mage Who was Banished From the Hero's Party is Picked Up by an S-Rank Adventurer: This White Mage is Too Out of the Ordinary!Rated ★ 2.5
Alternate World PharmacyRated ★ 2.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy- Season 2Rated ★ 3.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 3.5
I Left My A-Rank Party to Help My Students Reach the Dungeon DepthsRated ★ 2.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0