Series
Ratings
12
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
IRISRated ★ 1.5- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5