Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
American VandalRated ★ 4.5
American VandalRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5- LeavingRated ★ 3.5
GlitchRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 5.0