Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Seoul VibeRated ★ 3.0
UnchartedRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Senior YearRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The JudgeRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.0