Titles you rated
School of RockRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Dasepo Naughty GirlsRated ★ 0.5
A Day for an AffairRated ★ 0.5
Jenny, JunoRated ★ 0.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 0.5
He Was CoolRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 1.0
SpellboundRated ★ 4.0