Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
MaestroRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The NorthmanRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
WarfareRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 4.5
Boiling PointRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 3.0
Black Phone 2Rated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0