Titles you rated
Odd TaxiRated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
AvalancheRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0