Movies
Ratings
500
Gone GirlRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Whole Nine YardsRated ★ 3.5
Just Do It!Rated ★ 2.0
Lord of the FliesRated ★ 3.0
My Beautiful Girl, MariRated ★ 3.0
Kindergarten CopRated ★ 3.0
Rocky VRated ★ 2.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 2.0
Rocky IVRated ★ 3.5
Lorenzo's OilRated ★ 3.0
The MedallionRated ★ 3.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.5