Series
Ratings
33
Moon KnightRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Be PositiveRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0