Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Extraction 2Rated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.5