Movies
Ratings
760
MidwayRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
Black MoneyRated ★ 2.5
Man of MenRated ★ 3.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.0
A-X-LRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 2.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.5
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0