Movies
Ratings
687- Murder ReportRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 4.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
It ComesRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 3.5