Titles you rated
- World of Street Woman FighterRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
- DoubtRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.5